Održana prva radionica KA-UČ TV-a

by | velj 19, 2021

Dana 17. veljače 2021. održana je prva radionica karlovačke učeničke televizije, KA-UČ TV, u prostorima Učeničkog doma Karlovac.

Prvi sat bio je predviđen za upoznavanje polaznika s voditeljem karlovačke učeničke televizije, Brankom Vilusom. Polaznici su informirani o projektima Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, “STRuKA i TI” i “KaRijERA i JA”, u sklopu kojih se i provodi aktivnost video edukacija. Detaljne informacije su dobivene o planu i programu edukacija kao i o ideji i dugoročnom razvoju KA-UČ TV-a.

KA-UČ TV, prvenstveno će promovirati aktivnosti Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, a u sklopu nje polaznici će, uz najmoderniju tehnologiju i stručnog voditelja, učiti o snimanju, montaži i novinarstvu.