KaRijERA i JA

Cilj projekta KaRijERA i JA je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u sektoru elektrotehnike i računalstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

RCK Karlovac
Naziv projekta KaRijERA i JA
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0007
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 31.792.709,24 HRK
Iznos EU potpore 31.792.709,24 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Održan 2. promotivni sastanak s inovatorima

Održan 2. promotivni sastanak s inovatorima

U četvrtak, 14.04.2022. godine održan je 2. promotivni sastanak s poduzetnicima inovatorima s ciljem promocije rada Regionalnog centra kompetentnosti. Predstavljanje je održano u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Karlovac. Ravnatelj Tehničke škole...

read more
Natjecanje učenika Tehničke škole Karlovac

Natjecanje učenika Tehničke škole Karlovac

U utorak 7. prosinca 2021. održano je natjecanje učenika četvrtih razreda Tehničke škole Karlovac. Natjecanje je održano u prostorima škole u organizaciji profesora škole i zaposlenika Veleučilišta u Karlovcu (VuKA). Sama ideja nastala je u sklopu projekata KaRijERA i...

read more
X
Skip to content