KaRijERA i JA

Cilj projekta KaRijERA i JA je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u sektoru elektrotehnike i računalstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

RCK Karlovac
Naziv projekta KaRijERA i JA
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0007
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 31.792.709,24 HRK
Iznos EU potpore 31.792.709,24 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Održano natjecanje HACKATHON 3D Print u Rijeci

Održano natjecanje HACKATHON 3D Print u Rijeci

U sklopu projekta održano je trodnevno natjecanje HACKATHON Arduiono 3D Print u Rijeci. Natjecanje se održalo u Sportskoj dvorani Zamet od 19. do 21. rujna 2023. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici strukovnih škola iz Karlovačke, Ličko-senjske i Primorsko -...

read more
Krećemo s pripremom učeničkih natjecanja u području elektrotehnike

Krećemo s pripremom učeničkih natjecanja u području elektrotehnike

𝐇𝐀𝐂𝐊𝐀𝐓𝐇𝐎𝐍 - 𝐀𝐑𝐃𝐔𝐈𝐍𝐎 𝐈 𝐒𝐎𝐋𝐀𝐑𝐍𝐈 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐌𝐎𝐁𝐈𝐋𝐈 Potpisom na ugovor jučer su počele pripreme za učenička natjecanja naših projektnih strukovnih škola Karlovačke, Ličko – senjske i Primorsko – goranske županije. S jeseni će tako u Rijeci i Karlovcu biti organizirana učenička...

read more
X
Skip to content