KaRijERA i JA

Cilj projekta KaRijERA i JA je uspostava programskih i kadrovskih uvjeta u Regionalnom centru kompetentnosti u sektoru elektrotehnike i računalstva koje će unaprijediti mogućnosti za učenje temeljeno na radu učenicima i odraslim polaznicima strukovnog obrazovanja u svrhu povećanja zapošljivosti učenika kao i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

RCK Karlovac
Naziv projekta UP.03.3.1.04.0007 KaRijERA i JA
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupan iznos projekta

31.792.709,24 HRK

Iznos EU potpore 31.792.709,24 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 3.7.2020.-27.12.2023.

Novosti

Održana prva radionica KA-UČ TV-a

Održana prva radionica KA-UČ TV-a

Dana 17. veljače 2021. održana je prva radionica KA-UČ TV-a u prostorima Učeničkog doma Karlovac. Prvi sat bio je predviđen za upoznavanje polaznika s voditeljem karlovačke učeničke televizije, Brankom Vilusom. Polaznici su informirani o projektima Regionalnog centra...

read more
Osnovana Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV

Osnovana Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV

Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV, promovirat će aktivnosti Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac. U sklopu nje učenici će imati priliku, uz najmoderniju tehnologiju i stručnog voditelja, učiti o snimanju, montaži i novinarstvu. Prve online...

read more
Skip to content