Održano natjecanje HACKATHON 3D Print u Rijeci

by | ruj 25, 2023

U sklopu projekta održano je trodnevno natjecanje HACKATHON Arduiono 3D Print u Rijeci.

Natjecanje se održalo u Sportskoj dvorani Zamet od 19. do 21. rujna 2023. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici strukovnih škola iz Karlovačke, Ličko-senjske i Primorsko – goranske županije.
Cilj natjecanja je unaprijediti mogućnost učenja koje se temelji na radu s učenicima, kako bi učenici dobili što kvalitetnije znanje iz sektora elektrotehnike i računalstva.
Video pogledajte na KA-UČ TV:Hackathon 3D MASTER

U trodnevnom natjecanju HACKATON 3D print u Rijeci sudjelovali su talentirani učenici strukovnih škola Karlovačke, Ličko-senjske i Primorsko-goranske županije!
Bilo je tu puno uzbuđenja i sreće te smo sigurni da će ovo iskustvo još dugo pamtiti. Zadaci su im pružili izvrsnu priliku za razvijanje vještina, a bez sumnje donijelo im je i dodatno samopouzdanje za nastavak obrazovanja u sektoru elektrotehnike i računalstva !