STRuKA i TI

Cilj projekta STRuKA i TI“ je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u podsektoru strojarstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

 

RCK Karlovac
Naziv projekta STRuKA i TI
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0008 
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 27.623.493,09 HRK
Iznos EU potpore 27.623.493,09 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Završeno je natjecanje 3D Master

Završeno je natjecanje 3D Master

    U sklopu projekta STRuKa i TI od 16.10 do 19.10.2023. održano je u Karlovcu natjecanje 3D MASTER, HACKATHON područje: 3D print, aditivne tehnologije, izrada makete. Tri dana natjecanja, timskog rada, druženja i dobrih rezultata ostati će u trajnom...

read more
Utrka solarnih automobila Fast&Solar u Karlovcu

Utrka solarnih automobila Fast&Solar u Karlovcu

Sunčan dan i puno veselih učenika,idealni uvjeti za izložbu solarnih automobila u Karlovcu FAST&SOLAR, 26.09.2023. U sklopu projekta „Struka i ti“ uz prekrasnu Koranu 27.09.2023. održano je natjecanje FAST&SOLAR. Pravo sportsko natjecanje, uzbuđenja kad padne...

read more

Otvoreno natjecanje DRONATRON

  Profesor Ivan Janković, ravnatelj Srednje tehničke škole Karlovac, dana 12.09.2023. na igralištu  Tehničke škole Karlovac, svečano je otvorio natjecanje u dronovima - DRONATRON Kroz tri dana natjecanja, gosti, učenici srednjih strukovnih škola i njihovi...

read more

Krenule su pripreme učeničkih natjecanja u području stojarstva

𝐇𝐀𝐂𝐊𝐀𝐓𝐇𝐎𝐍: 𝐃𝐑𝐎𝐍𝐎𝐕𝐈, 𝟑𝐃 𝐏𝐑𝐈𝐍𝐓, 𝐀𝐑𝐃𝐔𝐈𝐍𝐎 𝐈 𝐒𝐎𝐋𝐀𝐑𝐍𝐈 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐌𝐎𝐁𝐈𝐋𝐈 Potpisom ugovora počele su pripreme za učenička natjecanja strukovnih škola Karlovačke, Ličko – senjske i Požeško - slavonske županije. S jeseni će tako biti organizirano učeničko natjecanje HACKATHON –...

read more
Održana izvještajna tiskovna konferencija za medije

Održana izvještajna tiskovna konferencija za medije

Protekli tjedan održana je izvještajna konferencija za medije projekta „STRuKA i TI“ na kojoj su predstavljene važne vijesti za buduće i sadašnje učenike Tehničke škole Karlovac. Riječ dobrodošlice i uvodnu riječ o projektu održao je ravnatelj Tehničke škole Karlovac,...

read more
Posjete proizvodnim pogonima – HS Produkt d.o.o.

Posjete proizvodnim pogonima – HS Produkt d.o.o.

Pogledajte ova sretna lica! Tijekom veljače i ožujak 2023. učenici 7. i 8. razreda osnovnih škola Barilović, Švarča i "Slava Raškaj" Ozalj posjetili su proizvodni pogon HS Produkt d.o.o. gdje su se iz prve ruke upoznali s jednom od najuspješnijih hrvatskih tvornica....

read more
X
Skip to content