STRuKA i TI

Cilj projekta STRuKA i TI“ je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u podsektoru strojarstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

 

RCK Karlovac
Naziv projekta STRuKA i TI
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0008 
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 27.623.493,09 HRK
Iznos EU potpore 27.623.493,09 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Otvoreno natjecanje DRONATRON

Profesor Ivan Janković, ravnatelj Srednje tehničke škole Karlovac, dana 12.09.2023. na igralištu  Tehničke škole Karlovac, svečano je otvorio natjecanje u dronovima - DRONATRON Kroz tri dana natjecanja, gosti, učenici srednjih strukovnih škola i njihovi domaćini...

read more

Krenule su pripreme učeničkih natjecanja u području stojarstva

𝐇𝐀𝐂𝐊𝐀𝐓𝐇𝐎𝐍: 𝐃𝐑𝐎𝐍𝐎𝐕𝐈, 𝟑𝐃 𝐏𝐑𝐈𝐍𝐓, 𝐀𝐑𝐃𝐔𝐈𝐍𝐎 𝐈 𝐒𝐎𝐋𝐀𝐑𝐍𝐈 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐌𝐎𝐁𝐈𝐋𝐈 Potpisom ugovora počele su pripreme za učenička natjecanja strukovnih škola Karlovačke, Ličko – senjske i Požeško - slavonske županije. S jeseni će tako biti organizirano učeničko natjecanje HACKATHON –...

read more
Održana izvještajna tiskovna konferencija za medije

Održana izvještajna tiskovna konferencija za medije

Protekli tjedan održana je izvještajna konferencija za medije projekta „STRuKA i TI“ na kojoj su predstavljene važne vijesti za buduće i sadašnje učenike Tehničke škole Karlovac. Riječ dobrodošlice i uvodnu riječ o projektu održao je ravnatelj Tehničke škole Karlovac,...

read more
Posjete proizvodnim pogonima – HS Produkt d.o.o.

Posjete proizvodnim pogonima – HS Produkt d.o.o.

Pogledajte ova sretna lica! Tijekom veljače i ožujak 2023. učenici 7. i 8. razreda osnovnih škola Barilović, Švarča i "Slava Raškaj" Ozalj posjetili su proizvodni pogon HS Produkt d.o.o. gdje su se iz prve ruke upoznali s jednom od najuspješnijih hrvatskih tvornica....

read more
Posjete proizvodnim pogonima – HEINEKEN Hrvatska

Posjete proizvodnim pogonima – HEINEKEN Hrvatska

Kroz četiri odvojena posjeta, učenici završnih razreda OŠ "Vladimir Nazor" Duga Resa, Lasinja, Rečica i Švarca imali su priliku razgledati proizvodne pogone HEINEKEN Hrvatska kako bi se bolje upoznali sa strukovnim zanimanjima u praksi. Sigurni smo da je posjet kod...

read more
Posjete proizvodnim pogonima – TTK d.o.o.

Posjete proizvodnim pogonima – TTK d.o.o.

Učenici završnih razreda OŠ Barilović, Draganići, Žakanje, Kamanje i Generalski Stol imali su priliku posjetiti proizvodne pogone TTK d.o.o. i upoznati se sa strojarskim zanimanjima u praksi. Posjeti su održani 23., 24., 25. i 31. siječnja 2023., a ovom prilikom...

read more
X
Skip to content