STRuKA i TI

Cilj projekta STRuKA i TI“ je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u podsektoru strojarstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

 

RCK Karlovac
Naziv projekta STRuKA i TI
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0008 
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 27.623.493,09 HRK
Iznos EU potpore 27.623.493,09 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Održano studijsko putovanje u Švicarsku

Održano studijsko putovanje u Švicarsku

U razdoblju od 14.-17.11.2022. godine u sklopu projekta "STRuKA i TI" održano je studijsko putovanje u Švicarsku. Na studijskom putovanju sudjelovali su nastavnici ispred Tehničke škole Karlovac, partnerskih škola na projektu iz Obrtničke i tehničke škole Ogulin,...

read more
Održano studijsko putovanje u Sloveniju

Održano studijsko putovanje u Sloveniju

U razdoblju od 17.-20.10.2022. godine održano je studijsko putovanje u Sloveniju u sklopu projekta "STRuKA i TI" Tehničke škole Karlovac. Na studijskom putovanju sudjelovali su nastavnici Tehničke škole Karlovac, Srednje škole Slunj, Obrtničke i tehničke škole Ogulin,...

read more
Poziv na edukaciju mentora zaposlenih u tvrtkama

Poziv na edukaciju mentora zaposlenih u tvrtkama

U sklopu Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac s ciljem uspostave organizacijskih i programskih uvjeta te unapređenja mogućnosti za učenje temeljeno na radu, kao partner u projektu "STRuKA i TI" UP.03.3.1.04.0008, Županijska komora Karlovac provodi...

read more
Posjet RCK „Slavonika 5.1“

Posjet RCK „Slavonika 5.1“

Održan je dvodnevni posjet Regionalnom centru kompetentnosti Tehničke škole Slavonski Brod „Slavonika 5.1“ od 15.9.-16.9.2022. godine. Ispred Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac sudjelovalo je ukupno šest nastavnika. Četvero nastavnica ispred...

read more
Promidžbeni materijali projekta

Promidžbeni materijali projekta

U svrhu informiranja, promidžbe i vidljivosti projekta "STRuKA i TI" nabavljeni su promotivni materijali koji sadrže određene elemente propisanog sadržaja i grafičkih elemenata. Uključuju olovke, penkale, majice, vrećice, USB prijenosne memorije, ruksake, ravnala itd....

read more
Organizirano učeničko natjecanje

Organizirano učeničko natjecanje

Dana 9. lipnja 2022. godine provedeno je drugo natjecanje na projektu „STRuKA i TI“ iz predmeta - Povratni inženjering (engl. reverse engineering) sa ciljem promoviranja budućeg Regionalnog centra kompetencije Tehničke škole Karlovac u podsektoru strojarstva. Tema...

read more
X
Skip to content