STRuKA i TI

Cilj projekta STRuKA i TI“ je uspostaviti programske i kadrovske uvjete koji će unaprijediti učenje temeljeno na radu za učenike i odrasle polaznike strukovnog obrazovanja u podsektoru strojarstva Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac, u svrhu povećanja zapošljivosti i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

 

RCK Karlovac
Naziv projekta STRuKA i TI
Šifra projekta UP.03.3.1.04.0008 
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupna vrijednost 27.623.493,09 HRK
Iznos EU potpore 27.623.493,09 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 26.2.2020.-27.12.2023.

Novosti

Strateške radionice projekta “STRuKA i TI”

Strateške radionice projekta “STRuKA i TI”

Školski odbor Tehničke škole Karlovac usvojio je na sjednici održanoj 26.11. 2021. godine Strategiju rada i razvoja Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac te ostale akte vezane na istu. Sukladno usvojenoj strategiji dana 07. i 08.12.2021. godine...

read more
Natjecanje učenika Tehničke škole Karlovac

Natjecanje učenika Tehničke škole Karlovac

U utorak 7. prosinca 2021. održano je natjecanje učenika četvrtih razreda Tehničke škole Karlovac. Natjecanje je održano u prostorima škole u organizaciji profesora škole i zaposlenika Veleučilišta u Karlovcu (VuKA). Sama ideja nastala je u sklopu projekata KaRijERA i...

read more
Održana promocija strukovnih zanimanja OŠ Cetingrad

Održana promocija strukovnih zanimanja OŠ Cetingrad

Učenicima osnovne škole Cetingrad (8. i 7. razred razred) te roditeljima učenika osmih razreda, 25. listopada 2021., održana je prezentacija promocije strukovnih zanimanja. Učenici su s oduševljenjem dočekali naš tim i pozitivno reagirali na prezentirani sadržaj. Cilj...

read more
Održana druga edukacija za mentore

Održana druga edukacija za mentore

Edukacija za mentore zaposlene kod poslodavaca za drugu grupu polaznika održana je 25. listopada 2021. u Županijskoj komori Karlovac u sklopu projekta STRuKA i TI. Edukaciju je vodio dr.sc. Milan Gudelj, stručnjak na području metodike tehničkog obrazovanja s...

read more
Tiskana brošura zanimanja za osnovnoškolce

Tiskana brošura zanimanja za osnovnoškolce

Projektom je planirano 200 posjeta osnovnim školama (7. i 8. razredi) u Karlovačkoj županiji u svrhu promocije strukovnih zanimanja. U sklopu toga tiskana je i brošura zanimanja za učenike i njihove roditelje. Brošura je namijenjena za dodatno informiranje o:...

read more
Održan prvi sajam strukovnog obrazovanja u Karlovcu

Održan prvi sajam strukovnog obrazovanja u Karlovcu

Regionalni centar kompetentnosti Tehničke škole Karlovac i Hrvatska gospodarska komora-Županijska komora Karlovac organizirali su jednodnevni sajam strukovnog obrazovanja u sektoru elektrotehnike i računalstva te podsektoru strojarstva koji se održao u četvrtak 23....

read more
Kameru primi i video snimi! – Pridruži se i ti!

Kameru primi i video snimi! – Pridruži se i ti!

KA-UČ TV i ove školske godine organizira edukaciju za sve zainteresirane koji se žele okušati u svijetu video produkcije. Zajedno s voditeljem, Brankom Vilusom, svladajte sve što treba znati o: kameri (objektiv, fokus, ekspozicija, white balance i rasvjeta, stativ i...

read more
Skip to content