STRuKA i TI

Cilj projekta STRuKA i TI“ je uspostava programskih i kadrovskih uvjeta u Regionalnom centru kompetentnosti u podsektoru strojarstva koje će unaprijediti mogućnosti za učenje temeljeno na radu učenicima i odraslim polaznicima strukovnog obrazovanja u svrhu povećanja zapošljivosti učenika kao i mogućnosti za daljnje obrazovanje.

 

RCK Karlovac
Naziv projekta UP.03.3.1.04.0008 STRuKA i TI
Ime korisnika Tehnička škola Karlovac
Ukupan iznos projekta 27.623.493,09 HRK
Iznos EU potpore 27.623.493,09 HRK
Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Razdoblje provedbe projekta 3.7.2020.-27.12.2023.

Novosti

Održana prva radionica KA-UČ TV-a

Održana prva radionica KA-UČ TV-a

​Dana 17. veljače 2021. održana je prva radionica KA-UČ TV-a u prostorima Učeničkog doma Karlovac. Prvi sat bio je predviđen za upoznavanje polaznika s voditeljem karlovačke učeničke televizije, Brankom Vilusom. Polaznici su informirani o projektima Regionalnog centra...

read more
Osnovana Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV

Osnovana Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV

Karlovačka učenička televizija, KA-UČ TV, promovirat će aktivnosti Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac. U sklopu nje učenici će imati priliku, uz najmoderniju tehnologiju i stručnog voditelja, učiti o snimanju, montaži i novinarstvu. Prve online...

read more
Skip to content