Posjete proizvodnim pogonima – HS Produkt d.o.o.

by | ožu 16, 2023

Pogledajte ova sretna lica! Tijekom veljače i ožujak 2023. učenici 7. i 8. razreda osnovnih škola Barilović, Švarča i “Slava Raškaj” Ozalj posjetili su proizvodni pogon HS Produkt d.o.o. gdje su se iz prve ruke upoznali s jednom od najuspješnijih hrvatskih tvornica. Čini se da smo neke od njih potaknuli na razmišljanje o upisu strukovne škole strojarstva. Naš najnoviji program obrazovanja, koji neprestano razvijamo s partnerima na projektu, uključuje praktična iskustva kako bi školarci pri završetku studija bili što više konkurentni na tržištu rada!

Voljeli bi objaviti i više slika, ali za to je potrebno upisati strukovnu školu strojarstva – ipak su mobiteli zabranjeni na najzanimljivijim mjestima!