U sportskoj dvorani Zamet kreće natjecanje 3D MASTER Rijeka

by | ruj 17, 2023

Uskoro započinje još jedna od aktivnosti projekta Karijera i ja kako bi se modernizirao postojeći sustav strukovnog obrazovanja i uspostavio Regionalni centar kompetentnosti u sektoru elektrotehnike i računalstva i tako pobudio dodatni interes učenika za strukovna obrazovanja.
Prvo u nizu natjecanje je HACKATHON iz elektrotehnike (3D print) koje će se odvijati od 19.09. – 21.09.2023 u sportskoj dvorani Zamet, u Rijeci pod nazivom: 3D MASTER Rijeka.
Natjecanja će biti višednevna, a sudjelovat će učenici strukovnih škola: Tehnička škola Karlovac, Strukovna škola Gospić, Obrtnička i tehnička škola Ogulin, Srednja škola Slunj dok je domaćin ovog natjecanja Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka.